Atsiliepimai

Justina Gruodienė

Lengvai ir paprastai atrandami atsakymai į sudėtingai atrodžiusius klausimus. Su meile ir atidumu sau lengviau išmokti džiaugtis gyvenimu ir eiti per jį :) Rekomenduoju tiek konsultacijas, tiek mindfulness kursus!
 

"

Sandra Gutauskaitė

Mindfulness kursų gauta nauda neįkainojama. Išmokau tarsi sustabdyti laiką: prieš priimant skubotus sprendimus ar prieš pasakant tai, ko kartais net nenori pasakyti, tiesiog padaryti nedidelę pauzę savo minčių ir jausmų suvokimui. Išmokau džiaugtis mažais dalykais, medituoti, labiau pajausti ir suprasti save. Šie kursai padėjo tarsi iš šalies pažiūrėti į santykius su artimaisiais. Dar patiko tai, kad kursų metu neprivaloma kalbėti. Nors 4 mėn atrodo pakankamai ilgas laiko tarpas, bet prabėgo labai greit. Dabar jau nebegaliu gyventi be meditacijų, o įgytas žinias panaudoju kasdien. Tikrai rekomenduoju kiekvienam!  

Danguolė Bražėnienė

..pamečiau kelią, kuriuo kasdien bėgau iki uždusimo, dėl takelio. Tas takelis buvo mindfulness kursai. Ir eidama tuo takeliu sutikau, pažinau, priėmiau ir pamilau save. Iš naujo. Aš nežinau ar gebu iki galo suvaldyti stresą. Bet aš esu čia ir dabar, mėgaujuosi gyvenimo spalvomis ir skoniu. Išmokau atleisti ir dėkoti. Sutikau žmones, kurie tapo be galo brangūs...Ačiū Jurgitai, ačiū mano grupei.. 

Jolanta

"..senai reikėjo atrast tai....pirmas kartas gyvenime kada sąmoningai visą savaitę dirbu su savo mintim ir emocijom. Ankščiau nepakelti balso kritinėse situacijose su vaikais buvo labai sunku,  o dabar pradėjau kitaip mąstyt ir lengviau viskas pavyksta. Ačiū Tau už ramybę galvoje ir širdyje..."
 

."

Edita

"...sunku patikėti, kokia buvau prieš kurį laiką- nerimas, galvos skausmas, drebulys  ir panikos atakos buvo nuolatiniai mano palydovai. Psichiatro diagnozė- nerimo sutrikimas,  tuomet man atrodė kaip nuosprendis visam gyvenimui, atėjau į terapiją galvodama, kad tik aš viena tokia nenormali. Labai norėjau, kad kažkas suteiktų viltį, kad kada nors galėsiu gyventi be vaistų. Šiandien noriu visus padrąsinti kreiptis pagalbos- nerimo sutrikimas nėra nuosprendis! Man tai buvo STOP ženklas, kurio aš pati nesupratau ir atsigręžimas į save..."